Program Slovákov na olympiáde v Riu

Program Slovákov na olympiáde v Riu

1194
1
ZDIEĽAJ

Olympiáda sa nám nezadržateľne blíži. Pozrite si program našich športovcov.

piatok 5. augusta

  • lukostreľba
    • 14.00 jednotlivci – nasadzovacie kolo /BALÁŽ/
    • 18.00 jednotlivkyne – nasadzovacie kolo /LONGOVÁ/

 

sobota 6. augusta

  • finálové súťaže – podľa časov

    • cestná cyklistika – 14.30 preteky s hromadným štartom /TYBOR/
    • strelectvo – 20.30 VzPi 10 m /TUŽINSKÝ, KOPP?/
  • ostatné súťaže – podľa odvetví

    • plávanie
      • rozplavby
      • 18.03 400 m pol. pret. /NAGY/
      • 18.30 100 m motýlik /LISTOPADOVÁ/
      • 19.45 100 m prsia /KLOBUČNÍK/
    • stolný tenis
      • 14.00 dvojhra – ženy, kvalifikácia /BALÁŽOVÁ, ODÓROVÁ – podľa vyžrebovania/
      • 14.45 dvojhra – muži, kvalifikácia /WANG JANG – podľa vyžrebovania/
      • 16.15 alebo 19.30 dvojhra – ženy, 1. kolo /BALÁŽOVÁ, ODÓROVÁ – podľa vyžrebovania/
      • 21.00 alebo 00.00 dvojhra – muži, 1. kolo /WANG JANG – podľa vyžrebovania/
    • strelectvo
      • 18.00 muži – VzPi 10 m – kvalifikácia /TUŽINSKÝ, KOPP/
    • tenis
      • štvorhra – muži, 1. kolo /ZELENAY-MARTIN-podľa vyžrebovania/
      • dvojhra – muži, 1. kolo /?MARTIN-podľa vyžrebovania/

 

nedeľa 7. augusta

finálové súťaže – podľa časov

  • plávanie
    • 03.03 400 m pol. pret. /NAGY?/

ostatné súťaže – podľa odvetví

  • vodný slalom
    • 17.30 C1 – prvá kvalifikačná jazda /BEŇUŠ/
    • 18.20 K1 – prvá kvalifikačná jazdy /GRIGAR/
    • 19.30 C1 – druhá kvalifikačná jazda /BEŇUŠ/
    • 20.20 K1 – druhá kvalifikačná jazdy /GRIGAR/
  • plávanie
    • 03.14 100 m motýlik – semifinále /LISTOPADOVÁ?/
    • 04.08 100 m prsia – semifinále /KLOBUČNÍK?/
    • 18.03 100 m znak – rozplavby /LISTOPADOVÁ/
  • stolný tenis
    • 01.30 dvojhra – 2. kolo /BALÁŽOVÁ, ÓDOROVÁ?/
    • 15.00 dvojhra – 2. kolo /WANG JANG?/
    • 23.00 dvojhra – ženy, 3. kolo  /BALÁŽOVÁ, ÓDOROVÁ?/
  • strelectvo
    • 14.30 trap, 1. deň /VARGA, KOVAČÓCY/
  • športová gymnastika
    • 14.45 viacboj – kvalifikácia /MOKOŠOVÁ – v slede podľa žrebu/
  • tenis
    • 15.45-04.00 štvorhra – muži, 1. kolo /ZELENAY-MARTIN – podľa vyžrebovania/
    • dvojhra – muži, 1. kolo  /?MARTIN-podľa vyžrebovania/

 

pondelok 8. augusta

finálové súťaže – podľa časov

  • plávanie
    • 03.03 100 m motýlik /LISTOPADOVÁ?/
    • 03.53 100 m prsia /KLOBUČNÍK?/
    • 04.36 100 m znak – semifinále /LISTOPADOVÁ?/
  • strelectvo
    • 20.00 trap  /VARGA?, KOVAČÓCY?/

ostatné súťaže – podľa odvetví

  • vodný slalom
    • 17.30 C2 – prvá kvalifikačná jazda /L. ŠKANTÁR, P. ŠKANTÁR/
    • 18.10 K1 – prvá kvalikačná jazda /DUKÁTOVÁ/
    • 19.00 C2 – druhá kvalifikačná jazda /L. ŠKANTÁR, P. ŠKANTÁR/
    • 20.00 K1 – druhá kvalikačná jazda /DUKÁTOVÁ/
  • lukostreľba
    • 14.00/20.00 eliminácia 1/32 a 1/16 /BALÁŽ/
    • 14.00/20.00 eliminácia 1/32 a 1/16 /LONGOVÁ/
  • stolný tenis
    • 01.00 dvojhra – 3. kolo /WANG JANG?/
    • 15.00 dvojhra – 3. kolo /BALÁŽOVÁ, ÓDOROVÁ?/
    • 21.00 dvojhra – osemfinále /BALÁŽOVÁ, ÓDOROVÁ?/
    • 22.00 dvojhra – osemfinále /WANG JANG?/
  • strelectvo
    • 14.30 trap, 2. deň /VARGA, KOVAČÓCY/
  • tenis
    • 15.45-04.00
    • štvorhra – muži – osemfinále /ZELENAY-MARTIN?/

      utorok 9. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • plávanie
        • 03.49 100 m znak /LISTOPADOVÁ?/
      • vodný slalom
        • 20.10 C1 /BEŇUŠ?/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • vodný slalom
        • 18.30 C1 – semifinále /BEŇUŠ?/
      • lukostreľba
        • 14.00/20.00 eliminácia 1/32 a 1/16 /BALÁŽ?/
        • 14.00/20.00 eliminácia 1/32 a 1/16 /LONGOVÁ?/
      • stolný tenis
        • 00.30 dvojhra – osemfinále /BALÁŽOVÁ?, ÓDOROVÁ?/
        • 01.30 dvojhra – osemfinále /WANG JANG?/
      • tenis
        • 15.45-04.00
        • štvorhra – muži, štvrťfinále /ZELENAY-
        • MARTIN?/dvojhra – muži, 2. kolo /?Martin/

       

      streda 10. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • strelectvo
        • 17.00 ľubovoľná pištoľ 50 m /TUŽINSKÝ?, KOPP?/
      • vodný slalom
        • 20.15 K1 /GRIGAR?/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • vodný slalom
        • 18.30 K1 – semifinále /GRIGAR?/
      • lukostreľba
        • 14.00/20.00 eliminácia 1/32 a 1/16 /BALÁŽ?/
        • 14.00/20.00 eliminácia 1/32 a 1/16 /LONGOVÁ?/
      • strelectvo
        • 14.00 ľubovoľná pištoľ 50 m – kvalifikácia  /TUŽINSKÝ?, KOPP?/
      • stolný tenis
        • 15.00 dvojhra – ženy, semifinále /BALÁŽOVÁ?, ÓDOROVÁ?/
      • tenis
        • 15.45-04.00
        • štvorhra – muži – semifinále /ZELENAYMARTIN?/
        • dvojhra – muži, osemfinále /?Martin/

       

      štvrtok 11. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • stolný tenis
        • /BALÁŽOVÁ?, ÓDOROVÁ?/
          • 01.30 dvojhra – o 3. miesto
          • 02.30 dvojhra – finále
      • vodný slalom
        • 19.45 C2 /L. ŠKANTÁR, P. ŠKANTÁR?/
        • 20.00 K1 /DUKÁTOVÁ?/
      • športová gymnastika
        • 21.00 viacboj /MOKOŠOVÁ?/
      • lukostreľba
        • /LONGOVÁ?/
          • 21.27 o 3. miesto
          • 21.43 finále

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • vodný slalom
        • 12.30 C2 – semifinále /L. ŠKANTÁR, P. ŠKANTÁR?/
        • 18.15 K1 – semifinále /DUKÁTOVÁ?/
      • lukostreľba
        • /LONGOVÁ?/
          • 14.00 osemfinále
          • 20.00 štvrťfinále
          • 20.55 semifinále
      • stolný tenis
        • 15.00 dvojhra – muži, semifinále /WANG JANG?/
      • tenis
        • 15.45-04.00
        • dvojhra – muži, štvrťfinále /?Martin/

       

      piatok 12. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • stolný tenis
        • /WANG JANG?/
          • 01.30 dvojhra – o 3. miesto
          • 02.30 dvojhra – finále
      • tenis
        • 17.00 štvorhra – o 3. miesto a finále /ZELENAY-MARTIN?/
      • atletika
        • 19.30 chôdza na 20 km /KUČMÍN/
      • strelectvo
        • 20.00 skeet /BARTEKOVÁ?/
      • lukostreľba
        • muži /BALÁŽ?/
          • 21.27 o 3. miesto
          • 21.43 finále

      ostatné súťaže  – podľa odvetví

      • atletika
        • 15.10 800 m – rozbehy /REPČÍK/
      • lukostreľba
        • /BALÁŽ?/
          • 14.00 osemfinále
          • 20.00 štvrťfinále
          • 20.55 semifinále
      • plávanie
        • 18.42 rozplavby – 1500 m v. sp. /NAGY/
      • strelectvo
        • 14.00 skeet – kvalifikácia /BARTEKOVÁ/
      • tenis
        • 17.00 dvojhra – semifinále /?MARTIN?/

       

      sobota 13. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • tenis (17:00)
      • dvojhra – muži – o 3. miesto /MARTIN?/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • atletika
        • kladivo – kvalifikácia
          • 01.40 A-skupina /HRAŠNOVÁ?/
          • 03.10 B-skupina /HRAŠNOVÁ?/
        • 14.40 trojskok – kvalifikácia /D. VELĎÁKOVÁ/
        • 16.00 400 m – rozbehy /PUTALOVÁ/

       

      nedeľa 14. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • plávanie
        • 03.00 1500 m v. sp. /NAGY?/
      • atletika
        • 14.30 maratón /BEREŠOVÁ/
      • tenis (17:00)
        • dvojhra – muži /MARTIN?/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • atletika
        • 03.05 800 m – semifinále /REPČÍK?/
      • synchronizované plávanie
        • 16.00 voľná zostava duo /LABÁTHOVÁ, DAABIUSOVÁ/

       

      pondelok 15. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • atletika
        • 01.55 trojskok /D. VELĎÁKOVÁ?/
        • 15.40 kladivo /HRAŠNOVÁ?/
      • športová gymnastika
        • 20.42 kladina /MOKOŠOVÁ?/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • atletika
        • 01.30 výška – kvalifikácia /BUBENÍK/
        • 01.35 400 m – semifinále /PUTALOVÁ?/
        • 16.30 400 m prek. – rozbehy /KUČERA/
      • rýchlostná kanoistika
        • 14.00 C1 – 1000 m – rozjazdy /FARKAS/
        • 14.38 K1 – 200 m – rozjazdy /KOHLOVÁ/
        • 15.06 K1 – 1000 m – rozjazdy /GELLE/
      • synchronizované plávanie
        • 16.00 technická zostava duo /LABÁTHOVÁ, DAABOUSOVÁ/

       

      utorok 16. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • atletika
        • 03.25 800 m /REPČÍK?/
        • 03.45 400 m /PUTALOVÁ?/
      • plavecké športy
        • 14.00 diaľkové plávanie – 10 km /NAGY/
      • rýchlostná kanoistika
        • 14.08 C1 – 1000 m – muži /FARKAS?/
        • 14.47 K1 – 200 m – ženy /KOHLOVÁ?/
        • 14.54 K2 – 500 m – ženy
        • 15.12 K1 – 1000 m – muži /GELLE?/
      • plavecké športy
        • 19.00 synchro – duo /LABÁTHOVÁ, DAABOUSOVÁ?/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • atletika
        • 01.40 110 m prek. – rozbehy /KUČERA/
      • rýchlostná kanoistika
        • 14.00 C1 – 1000 m – B-finále /FARKAS?/
        • 14.40 K1 – 200 m – B-finále /KOHLOVÁ?/
        • 15.04 K1 – 1000 m – B-finále /GELLE?/
      • vzpieranie
        • 20.30 nad 105 kg /KRUŽEL/

       

      streda 17. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • atletika
        • 01.30 výška /BUBENÍK?/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • atletika
        • 02.05 diaľka – kvalifikácia /J. VELĎÁKOVÁ/
        • 02.35 400 m prek. – semifinále /KUČERA?/
        • 14.40 kladivo – kvalifikácia /LOMNICKÝ/
        • 15.55 800 m – rozbehy /HRIVNÁKKLOCOVÁ/
      • rýchlostná kanoistika
        • 14.00 K2 – 1000 m – rozjazdy /VLČEK, TARR alebo MYŠÁK, LINKA?/
        • 14.51 K1 – 500 m – rozjazdy /KOHLOVÁ/
        • 15.12 K2 – 1000 m – semifinále /VLČEK, TARR alebo MYŠÁK, LINKA?/
        • 15.48 K1 – 500 m – semifinále /KOHLOVÁ?/

       

      štvrtok 18. augusta

      Finálové súťaže – podľa časov

      • atletika
        • 02.15 diaľka /J. VELĎÁKOVÁ?/
        • 17.00 400 m prek. /KUČERA?/
      • rýchlostná kanoistika
        • 14.00 K2 – 1000 m /VLČEK, TARR alebo MYŠÁK, LINKA?/
        • 15.03 K1 – 500 m /KOHLOVÁ/
      • triatlon
        • muži /VARGA/
          • 16.00 (1,5 km plávanie, 40 km cyklistika, 10 km beh)

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • rýchlostná kanoistika
        • 14.56 K1 – 500 m – B-finále /KOHLOVÁ?/

       

      piatok 19. augusta

      finálové súťaže – podľa časov

      • atletika
        • 13.00 chôdza na 50 km /TÓTH, TIŠŤAN, MAJDÁN/
        • 19.30 chôdza na 20 km /GÁLIKOVÁ, CZAKOVÁ/

      ostatné súťaže – podľa odvetví

      • atletika
        • 02.15 800 m – semifinále /HRIVNÁKKLOCOVÁ/
      • rýchlostná kanoistika
        • 14.51 K4 – 1000 m – rozjazdy /MYŠÁK, VLČEK, TARR, LINKA/
        • 15.36 K4 – 1000 m – semifinále /MYŠÁK, VLČEK, TARR, LINKA/
Športový fanatik a extrovert najvyššieho stupňa. Šefredaktor a spoluzakladateľ webu hlasludu.sk.

1 komentár

  1. rony, kde je exaktne uvedene, ze “je tym myslene kopiu legalne ziskaneho no;2ia&#82c1s? Ja mam pocit, ze ty si priohybas svoje vyklady 🙂 Stiahnutim z internetu sa subor kopiruje, je to rozmnozenina a je tam vyslovene napisane, ze za taketo pouzitie nevznika povinnost uhradit odmenu autorovi. Sa tu neohanaj sediackym rozumom, lebo absolutnej vacsine ludi rozum hovori, ze autorom ide z cistych medii penazi viac nez dost, aj ked sa velakrat nepouzivaju na napalovanie ich diel, tak neviem, preco si myslis, ze zrovna ten tvoj sedliacky rozum je spravny.

ZANECHAŤ ODKAZ